Spotkanie organizacyjne

Drukuj

Informujemy wszystkie osoby przyjęte na studia Philosophy in Science, że spotkanie organizacyjne odbędzie się w poniedziałek 1 października o godzinie 16.45 w budynku UPJPII przy ul. Franciszkańskiej, 2 piętro, sala 211A. Podczas spotkania przedstawimy m.in. plan zajęć. Spotkanie jest obowiązkowe. W razie niemożności uczestniczenia w spotkaniu prosimy o kontakt mailowy.

Dodatkowa rekrutacja - do 28 września

Drukuj

Decyzją Dziekana Wydziału Filozoficznego rekrutacja na studia Filozofia w nauce / Philosophy in Science została przedłużona do dnia 28 września. Aby zapoznać się z warunkami rekrutacji kliknij tutaj. Elektroniczna rejestracja na studia jest już aktywna. Zapraszamy do aplikowania. Informujemy również, że rozmowa, sprawdzająca kwalifikacje językowe odbędzie się w dniu 28 września o godzinie 11.00 w pok. 111 w budynku UPJPII przy ul. Kanoniczej 9. Kandydaci powinni umieć opowiedzieć w języku angielskim o swoich zainteresowaniach filozoficznych lub naukowych oraz motywacji do podjęcia studiów.

Dlaczego warto?

Drukuj

Aby zapoznać się z cechami, które sprawiają, że warto studiować na kierunku "Filozofia w nauce" - "Philosophy in Science" kliknij tutaj.

Informacje o kursach

Drukuj

Kliknij tutaj, aby zapoznać z kursami dydaktycznymi, które w roku akademickim 2012/2013 uruchomione zostaną w ramach specjalności "Filozofia w nauce" - "Philosophy in Science".